شرکت چکاد
 پس از تجربه موفقیت آمیز سامانه مجامع آنلاین  اینک سرویس جدید برگزاری جلسات به صورت آنلاین را ارائه می نماید.

باتوجه به گسترش روزافزون رویدادهای آنلاین به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا، برگزاری جلسات داخلی سازمان و شرکت ها علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه کمک شایانی به رعایت پروتکل های بهداشتی می نماید و لازمه این امر ارائه خدمات با کیفیت و درخور می باشد که "رویداد لایو" افتخار این را دارد که با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص این نیاز را برآورده سازد.

این سرویس تازه به مجریان امکان می دهد رویدادی را برای اعضا، مشتریان خود و یا به صورت عمومی برگزار نمایند.

نحوه استفاده از رویداد لایو :

در ابتدا هر کاربر با وارد کردن اطلاعات عضویت ثبت نام می کند و پس از تایید سامانه به کاربر دسترسی داده می شود تا علاوه بر مشاهده به صورت آنلاین در اتفاق های مجازی رویداد از جمله رای گیری، نظر سنجی و پرسش و پاسخ شرکت نماید.

در زمان برگزاری رویداد، کاربران محترم می توانند پس از ورود به سامانه با دریافت لینک پخش زنده رویداد را به صورت آنلاین ببینند. ویژگی مهم سامانه اینست که به کاربر امکان ثبت رای می دهد و برگزار کنندگان می توانند به صورت آنلاین رای گیری کنند. همچنین امکان طرح پرسش به صورت زیرنویس وجود دارد و اعضا می توانند پرسشهای خود را در مطرح نمایند. علاوه بر این آمار دقیقی از تعداد بینندگان، نتیجه نظر سنجی ، میانگین حضور هر کاربر در مراسم و ... در اختیار مجریان مراسم قرار می گیرد. مجری می تواند در زمان برگزاری رویداد اطلاعات مختلف و متفاوتی را از طریق زیرنویس به بینندگان ارائه نمایید.

 

کارشناسان ما آمادگی دارند تا پاسخگوی سئوالات شما در خصوص برگزاری جلسات آنلاین به صورت ویدئو کنفرانس باشند. لطفا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در شرکت چکاد تماس بگیرید.